TROFEU DE JUDO INFANTIL VILA DE SANTPEDOR

on .

El passat diumenge dia 3 es va celebrar al Poliesportiu Municipal de Santpedor el Trofeu de Judo Infantil Vila de Santpedor  per a les categories Pre-Benjamí i Benjamí  organitzat pel club Judo Santpedor-Sport-Cerntre amb la Col·laboració de l'Ajuntament de la Vila.

Hi van participar més de 150n nens i nenes dels diferents centres de Judo de les Comarques del Bages i Moianès" Esport-7. Judo Santpedor, Judo Moià, Castellterçol, Tona, Escola Catalunya de Navarcles, Escola Itaca, Escola Puigberenguer i Escola Flama.

 

 

Els resultats  van ser els següents:

                                                                        BENJAMÍ

 

GRUP-1         GRUP-2 FEMENÍ    
1r CLAS. ALEX LLAMAS ESPORT-7   1a CLAS. BERTA CAPARROS J. SANTPEDOR
2n CLAS. ÀLEX MARCO TONA   2a CLAS HELGA BARRIS ESPORT-7
3r CLAS. XAVIER MASGRAU ESPORT-7   3a CLAS AINA CANO PUIGBERENGUER
3r CLAS. ÈRIC SALAS TONA          
                 
GRUP-3         GRUP-4      
1r CLAS. GUIU BASIANA J. SANTPEDOR   2n CLAS POL BUXÓ CASTELLTERÇOL
2n CLAS. ALEIX BELL ESPORT-7   3r CLAS. HECTOR DELI FLAMA
3r CLAS. GUILLEM BARDINA ITACA   1r CLAS. MARTIN ALEX J. SANTPEDOR
3r CLAS. JULEN MUÑOZ ESPORT-7          
                 
GRUP-5 FEMENÍ       GRUP-6      
1a CLAS. ALVAREZ ARIADNA  J. SANTPEDOR   1r CLAS. IZAN MORENO ESPORT-7
2a CLAS MARIA PONS ITACA   2n CLAS SERGI BARON ESPORT-7
3a CLAS MARIN LAURA  J. SANTPEDOR   3r CLAS. GUILLEM FELIU ITACA
3a CLAS AMANDA RAMIREZ FLAMA          
                 
GRUP-7         GRUP-8 FEMENÍ    
1r CLAS. LLADO ROGER  J.SANTPEDOR   1a CLAS. MAEYS ARANEGA  JUDO MOIÀ
2n CLAS. ADRIA AUTONELL CASTELLTERÇOL   2a CLAS. MARTINA MONRROS ESPORT-7
3r CLAS. PAU CAMPS TONA   3a CLAS. JÚLIA SUBIRANA  ESPORT-7
3r CLAS. ANIOL CASTANY PUIGBERENGUER          
                 
GRUP-9         GRUP-10      
1r CLAS. GUIFRE VIENA ITACA   2n CLAS ELOI  CAMACHO J. SANTPEDOR
2n CLAS. ADAM SOULTYGOV ESPORT-7   1r CLAS. ADRIÀ MARIN  JUDO MOIÀ
3r CLAS. MARTÍ LLIRÓ ITACA   3r CLAS. ANIOL BOIX PUIGBERENGUER
3r CLAS. FERNANDEZ FERRAN J. SANTPEDOR          
                 
GRUP-11         GRUP-12      
1r CLAS. VILCHEZ GUILLEM J. SANTPEDOR   1r CLAS. JAN PERAU ESPORT-7
2n CLAS. JORDI BENITO ESPORT-7   2n CLAS PINELL XAVIER J. SANTPEDOR
3r CLAS. GERARD ESPINOZA ITACA   3r CLAS. DENIS RODRIGUEZ ESPORT-7
3r CLAS. FRANCESC CAPELL CALDERS   3r CLAS. NIL GRAU CASTELLTERÇOL
                 
GRUP-13         GRUP-14 FEMENÍ    
1r CLAS. XAVIER BORRÀS ESPORT-7   1a CLAS. AINA SASTRE J. SANTPEDOR
2n CLAS. ROGER BLANCO ESPORT-7   2a CLAS. LUCA DE PALMA ESPORT-7
3r CLAS. ORIOL BARALDES ESPORT-7   3a CLAS. RUT CLUSELLA  JUDO MOIÀ
3r CLAS. NIL MARTINEZ ESPORT-7   3a CLAS. ARIADNA NOVAS ESPORT-7
5e CLAS. IZAN ALONSO ESPORT-7          
                 
GRUP-15         GRUP-16      
1r CLAS. MARC  GARCIA J. SANTPEDOR   2n CLAS JOEL GONZALEZ ESPORT-7
2n CLAS. PAU ESCAMILLA  CJM   1r CLAS. GUILLEM LOZANO ESPORT-7
3r CLAS. LUCAS MAYA J. SANTPEDOR   3r CLAS. PAU BLANQUE J. SANTPEDOR
3r CLAS. JAUME DALMAU ESPORT-7          
                 
GRUP-16                
1r CLAS. POL GONZALVEZ  J. SANTPEDOR          
2n CLAS. KILIAN HEREDERO TONA          
3r CLAS. ORIOL CAVARRIA CALDERS          

 

                                                                 PRE-BENJAMÍ

GRUP-1         GRUP-2      
1r CLA JOSE LUENGO ESPORT-7   1r CLAS. LUIS TORT  JUDO MOIÀ
2n CLA SERGI ALASTRUE J. SANTPEDOR   2n CLAS CLOE ARANEGA  JUDO MOIÀ
3r CLA IVAN MARTINEZ ESPORT-7   3r CLAS. JOEL LOPEZ ESPORT-7
3r CLA NOA HURTADO JUDO MOIÀ   3r CLAS. NÚRIA CORCUERA CALDERS
                 
GRUP-3         GRUP-4      
1r CLA ORIOL CORRONS ESPORT-7   1r CLAS. GRACIA  ENRIC  J.SANTPEDOR
2n CLA XES ESTARLI J.SANTPEDOR   2n CLAS DUMITRU CROITOR ESPORT-7
3r CLA NIL MONTERO  CJM   3r CLAS. POL VALVERDE J. SANTPEDOR
3r CLA ARES MAS CALDERS   3r CLAS. JEAN MONFORT ESPORT-7
                 
GRUP-5         GRUP-6      
1r CLA NIL ALSINA  CJM   1r CLAS. CARLOS LLAMAS ESPORT-7
2n CLA MARTIN ELBOURG  CJM   2n CLAS JAN SIERRA  J. SANTPEDOR
3r CLA MARTINA FALIP J. SANTPEDOR   3r CLAS. ABRIL ROBERTO ESPORT-7
          3r CLAS. JOAN SORRIBES ESPORT-7
                 
GRUP-7         GRUP-8      
1r CLA ONA PALAU-RIBES  JUDO MOIÀ   1r CLAS. POL SALVANS FLAMA
2n CLA MIQUEL COMAS J. SANTPEDOR   2n CLAS NEO ANTING ESPORT-7
3r CLA OSCAR ESTUPINYA ESPORT-7   3ª CLAS. NÚRIA CARNÉ CALDERS
3r CLA HECTOR EDO CASTELLTERÇOL          
                 
GRUP-9         GRUP-10      
1r CLA BERNAT SALA J. SANTPEDOR   1r CLAS. OLEGUER PRADAS ESPORT-7
2n CLA ORIOL SOLER FLAMA   3r CLAS. ISMAIL SOULTYGOV ESPORT-7
3r CLA CARLOS ALGABA NAVARCLES   3r CLAS. IRENE PUYOL  JUDO MOIÀ
          2n CLAS JAN ARMADANS CASTELLTERÇOL
                 
GRUP-11       GRUP-12      
1r CLA LAU MIRO CASTELLTERÇOL   1r CLAS. PAU JIMENO  JUDO MOIÀ
2n CLA GERARD CAPARROS J. SANTPEDOR   2n CLAS GERARD DOMENECH ESPORT-7
3r CLA GERARD MASSANA NAVARCLES   3r CLAS. OT GRANE ESPORT-7
3r CLA IKER RUIZ J. SANTPEDOR   3r CLAS. HIBA MAHRED ESPORT-7
                 
GRUP-13       GRUP-14      
1r CLA NIL CODINA J. SANTPEDOR   1r CLAS. JORDI FIGUERAS J. SANTPEDOR
2n CLA IU CANTARELL J. SANTPEDOR   2n CLAS PERE BLANCO ESPORT-7
3r CLA MARIA REDONDO ESPORT-7   3r CLAS. GUILLEM AGUILERA J. SANTPEDOR
3r CLA IZAN YUSTE J. SANTPEDOR   3r CLAS. JORDI GIMENEZ ESPORT-7
                 
GRUP-15       GRUP-16      
1r CLA BIEL PERAU ESPORT-7   1r CLAS. ARAN LADON DE GUEVARA ESPORT-7
2n CLA MIQUEL CANAL ESPORT-7   2n CLAS PAU ROCA  JUDO MOIÀ
3r CLA POL CORTÉS NAVARCLES   3r CLAS. ISAAC VILAJOSANA ESPORT-7
          3r CLAS. ADRIA SERRAT JUDO MOIÀ
                 
GRUP-17       GRUP-18      
1r CLA JULIA CALL J. SANTPEDOR   1r CLAS. NIL SANCHEZ ITACA
2n CLA MAX FERRER  JUDO MOIÀ   2n CLAS PEP MENA ESPORT-7
3r CLA ADRIÀ CAMPS TONA   3r CLAS. ADRIÀ BONET ESPORT-7
3r CLA LLUC SINGLA NAVARCLES   3r CLAS. GERARD BELMONT ESPORT-7
                 
GRUP-19       GRUP-20      
1r CLA MARC SELLARES J. SANTPEDOR   1r CLAS. SAID SOULTYGOV ESPORT-7
2n CLA MARTI TOMASA J. SANTPEDOR   2n CLAS JOAQUIM VIU CASTELLTERÇOL
3r CLA BRUNA ALASTRUE J. SANTPEDOR   3r CLAS. BIEL BUTXACA ESPORT-7
3r CLA MIHAIL BILIBOV ESPORT-7   3r CLAS. GUILLEM BLANQUE J. SANTPEDOR
                 
GRUP-21       GRUP-22      
3r CLA MARTI ORTIZ J. SANTPEDOR   1r CLAS. POL CASTAÑO J. SANTPEDOR
1r CLA ORIOL SOLER ITACA   2n CLAS MARINA GAROLERA  CJM
2n CLA JORDI FARRE J. SANTPEDOR   3r CLAS. ALEIX DEL RIO J. SANTPEDOR
3r CLA OLGA MARTOS CASTELLTERÇOL   3r CLAS. ERIC TORREJON ITACA
          5è CLAS ADAM MRABTI J. SANTPEDOR

 

ILIAS ILIADIS . CAMPIÓ DEL MÓN 2011 A -90 KG

Aquest vídeo és un petit reportatge el recent campió del món de Judo a la categoria de -90 Kg del grec d'origen georgià ILIAS ILIADIS. El títol ens ho diu tot: "He de guanyar"